Nazwa forum

Forum klanu Joannici

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 17-Mar-2009 21:14:33

Drakon II

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 07-Dec-2008
Posty: 88
Punktów :   

Dzięki za grę!!

Witam. Chciałbym was poinformować że kończe moją przygodę z khan wars w tej rundzie. Być może zaczne od nowa, jak tylko się rozpocznie nowa, czyli około 12 kwietnia. Chciałem tylko powiedziac że bardzo fajnie się z wami grało, i myślę że czas który przeznaczyłem na to nie był napewno zmarnowany. Forum jeszcze będe odwiedzał. Napiszcie coś tu jeszcze. Co niektórzy z was moją moje GG, piszcie jakbyście też zdecydowali się zagrać w nowej rundzie(nie mówie że zagram na 100%, ale kto wie). A więc jeszcze raz wielkie dzięki, trzymajcie się wszyscy, i wielkie pozdro.

Offline

 

#2 18-Mar-2009 22:27:20

kishar

Administrator

Zarejestrowany: 04-Dec-2008
Posty: 60
Punktów :   

Re: Dzięki za grę!!

Znaczy już nie będziesz grał od tej chwili?? Mam nadzieje, że dociągniesz do końca bo się nam fajnie gra.
Choć ostatnio trochę gra siadła i zrobiło się nudno.
Co dalszej gry w II rundzie to sam jeszcze nie wiem czy będę grał. Jak się zdecyduje to na pewno się odezwę.
Mamy to forum to możemy się przez nie kontaktować.

Offline

 

#3 19-Mar-2009 13:24:02

Franca

Coś tam pisze

Zarejestrowany: 27-Jan-2009
Posty: 26
Punktów :   

Re: Dzięki za grę!!

witam , myslę że w następnej rundzie się spotkamy , pewnie pod tymi samymi nazwami , no bo kto by miał ochotę nazywać się Franca . Pozdro .

Ostatnio edytowany przez Franca (19-Mar-2009 13:24:39)

Offline

 

#4 19-Mar-2009 21:26:43

Drakon II

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 07-Dec-2008
Posty: 88
Punktów :   

Re: Dzięki za grę!!

Ja jeszcze będa grał, bede wchodził codziennie, ale nie z takim zapałem. Jak zdecyduje się na dalszą grę to napisze tutaj, albo gdzieś. A kishar ma racje, ostatnio jakoś nudno, teraz straciłem wojsko, zakon atakował, ale nie mam im tego za złe. Jeśli będe grał to na 80% zmienie nick w grze. zacząłęm grać żadziej gdy dowiedziałem się że kończy się te runda, i jakoś tak zostało te znudzenie. A poza tym miałem problemy z kompem, i całkiem było. Narazie ,trzymajcie się

Offline

 

#5 10-Apr-2009 16:41:00

kishar

Administrator

Zarejestrowany: 04-Dec-2008
Posty: 60
Punktów :   

Re: Dzięki za grę!!

Gra się już zaraz kończy, ja prawdopodobnie grać nie będę - bo niestety brak wystarczającej ilości czasu by grać na odpowiednio wysokim poziomie - jak sądzę cześć z nas grę będzie kontynuowała więc te osoby niech się w tym temacie wypowiedzą i niech przejmą/utworzą nasz klan w II rundzie i wybiorą przywódców a my oczywiście odpowiednie uprawnienia także do  forum z Elendurem przekażemy. Uważam, że szkoda było by tracić ten klan i fajną ekipę która go tworzyła.
W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim graczom za towarzystwo i udaną grę.
Nie żegnam się tak do końca bo jeszcze będę tu wchodził na pewno do czasu końca rudny i podjęcia decyzji co z klanem i forum a potem może i też.

Offline

 

#6 10-Apr-2009 18:55:19

wiktor wspanialy

Więcej niż jeden post

Zarejestrowany: 22-Mar-2009
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dzięki za grę!!

Sie ma.A ja mam zlosc.Dopiero od niedawna jestem w klanie jutro mysle ze zdobede moj drugi zamek.A tu koniec rundy.Dla mnie jakos krotko to trwalo.Mysle ze bede gral dalej teraz jest chulaj dusza piekla nie ma.Zycze Wesolych Swiat i powodzenia w zyciu codziennym oraz w jakichkolwiek grach.

Offline

 

#7 10-Apr-2009 19:54:34

Elendur

Administrator

Zarejestrowany: 03-Dec-2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Dzięki za grę!!

Dawno mnie tu nie było... i raczej mało jeszcze będę. Prawdopodobnie nie będę grał w drugiej rundzie.
Chciałbym bardzo podziękować wszystkim z naszego zakonu, myślę że wspólnie się wiele nauczyliśmy o tej grze i Ci którzy będą grać w drugiej rundzie radzę wam trzymać się razem - to podstawa do szybkiego sukcesu.

Z dużą częścią ekipy spędziliśmy wspólnie przed monitorem wiele godzin, dzięki za to! Dzięki również dla tych którzy są już nie obecni, a zrobili dla nas wiele. Mówię przede wszystkim o założycielu tego forum - Askaarze!

Pozdrawiam wszystkich! Powodzenia.

Offline

 

#8 11-Apr-2009 08:20:48

Franca

Coś tam pisze

Zarejestrowany: 27-Jan-2009
Posty: 26
Punktów :   

Re: Dzięki za grę!!

Wszystkich pozdrawiam i Wesołych Swiąt .

Offline

 

#9 11-Apr-2009 11:26:23

cezarian

student akademii

Zarejestrowany: 15-Feb-2009
Posty: 4
Punktów :   

Re: Dzięki za grę!!

Wielkie dzięki za grę, choć nie poświęcałem jej dużo czasu to jednak, bardzo ją polubiłem, raczej nie będę grał w 2 rundzie. Pozdrowionka dla wszystkich! Wesołych Świąt!

Offline

 

#10 12-Apr-2009 12:15:01

robi1000

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 14-Dec-2008
Posty: 38
Punktów :   

Re: Dzięki za grę!!

ja gram na 8 świecie ten sam login jak coś to zapraszam nawet joanici są ale narazie nie wstępuje czekam na kogoś z was pozdrawiam i życzę wszystki powodzenia w realu na świeta i po na prezęt dedykuje wam taki raporcik  http://game2.khanwars.wp.pl/doklad.php? … world_id=5

Offline

 

#11 21-Apr-2009 19:55:05

kishar

Administrator

Zarejestrowany: 04-Dec-2008
Posty: 60
Punktów :   

Re: Dzięki za grę!!

I jak gra ktoś na V świecie ??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bmw.pun.pl www.wdragon.pun.pl www.opcm.pun.pl www.schwarzwald.pun.pl www.cheatyanglive.pun.pl