Nazwa forum

Forum klanu Joannici

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 27-Jan-2009 21:30:59

Drakon II

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 07-Dec-2008
Posty: 88
Punktów :   

Nowa mapa strategiczne w exelu.

Może wam się to wydać głupie, lub najmniej dziwne, ale pracuje nad mapą w exelu. Mapa będzie przedstawiała bardziej rozległy obszar, niż mapa zawarta w grze. Ponadto mam nadzieje że stanie się bardziej czytelna. Na mapie bedą zaznaczeni wszyscy członkowie klanu i akadeii, wrogowie z którymi aktualnie toczymy wojny, i np: sojusznicy. Każdy będzie mógł otrzymać ode mnie taką mape, po napisaniu do mnie na GG. Będe ją co jakiś czas aktualizował. Oczywiście każdy będzie mógł ją modyfikować na swój sposób. Ucze się w profilu informatycznym, więc dla mnie zrobienie takiego dokmentu to nie problem ( zresztą ciagle pracujemy na exelu) nie mówię że nikt z was nie zrobiłby czegoś takiego. Poprostu siedze w tym duzo i wychodzi mi to nawet na dobre. Myślę że pierwsza wersja mapy będzie gotowa na 28 lub 29 stycznia. Chetnych proszę o napisanie do mnie na GG 4140863 ( tylko piszcie że jesteście z klanu) Co wy na to?

Offline

 

#2 27-Jan-2009 21:44:41

Elendur

Administrator

Zarejestrowany: 03-Dec-2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Nowa mapa strategiczne w exelu.

Ciekawy jestem jak to wyjdzie.
Jak tylko skończysz to obowiązkowo przedstaw to moze nawet tutaj.

Offline

 

#3 02-Feb-2009 17:10:41

Drakon II

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 07-Dec-2008
Posty: 88
Punktów :   

Re: Nowa mapa strategiczne w exelu.

Widze strasznie dużo osób wypowiedziało się na temat mapy, więc stwierdzam że jest zbędna. Ale jeśli zajdzie kiedyś taka potrzeba to ją dokończe.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bmw.pun.pl www.wdragon.pun.pl www.opcm.pun.pl www.cheatyanglive.pun.pl www.6dh.pun.pl