Nazwa forum

Forum klanu Joannici

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 15-Dec-2008 19:48:26

kishar

Administrator

Zarejestrowany: 04-Dec-2008
Posty: 60
Punktów :   

Propozycja klanu Diablo

Kilka dni temu dyplomata klanu diablo złożył mi propozycję połączenia klanów, dziś ją uszczegółowił i miało by to wyglądać tak, że likwidujemy klan i przystępujemy do ich klanu. W mojej ocenie propozycja ta jest dla nas nieatrakcyjna to my jesteśmy w TOP20 i jesteśmy jednym z bardziej dynamicznie rozwijających się klanów i to bardziej logicznym było by to by najlepsi członkowie ich klanu przystąpili do nas a z reszty utworzyło by się akademię.

Offline

 

#2 15-Dec-2008 21:51:13

Elendur

Administrator

Zarejestrowany: 03-Dec-2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Propozycja klanu Diablo

Święte słowa. Jak chcą to niech do nas przyjdą! Myślę, że nie ma co iść do kogoś obcego, jak w swoim gronie sobie radzimy i mamy złotą przyszłość (bo taką mamy, prawda? xD).

Offline

 

#3 15-Dec-2008 21:52:29

lorddziub

Coś tam pisze

Zarejestrowany: 11-Dec-2008
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycja klanu Diablo

Ciężko będzie, zrealizować. Oni są klanem masowym, a to jest dupa za przeproszeniem . Ale gdyby ich 5 najleprzych przyszło do nas to już byłaby moc spora. ;p. Ale lider ich klanu jest nieźle skoksowany i prawdopodobnie musiałby też zostać drugim mistrzem zakonu. i mieć sporo do powiedzenia. Nie wiem rozmawiał ktoś z nimi o tym?? Z tą akademia dobry pomysł.

Ostatnio edytowany przez lorddziub (15-Dec-2008 21:53:22)

Offline

 

#4 15-Dec-2008 22:04:33

kishar

Administrator

Zarejestrowany: 04-Dec-2008
Posty: 60
Punktów :   

Re: Propozycja klanu Diablo

Mniej więcej coś takiego już do nich napisałem, ale nie dostałem od nich żadnej sensownej odpowiedzi, tylko jakieś nic nie znaczące komunały.

Offline

 

#5 15-Dec-2008 22:08:50

lorddziub

Coś tam pisze

Zarejestrowany: 11-Dec-2008
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycja klanu Diablo

Przywiązany każdy jest do klanu w sumie, szczególnie , jesli ma pozycję wysoką w nim, i nie che z tego rezygnować, dlatego ciezko się dogadać, ale jak by kiedys miała być jakaś sensowna fuzja z jakimś klanem  to ja jestem za.

Offline

 

#6 16-Dec-2008 18:29:35

grzonek94

Coś tam pisze

4183439
Zarejestrowany: 14-Dec-2008
Posty: 22
Punktów :   

Re: Propozycja klanu Diablo

Jeżeli fuzja to tylko oni do nas!!!

lorddziub napisał:

Oni są klanem masowym, a to jest dupa za przeproszeniem . Ale gdyby ich 5 najleprzych przyszło do nas to już byłaby moc spora. ;p.

W takim razie po co? Lepiej iść na jakość niż ilość! Ale to tylko moje zdanie.

Offline

 

#7 16-Dec-2008 20:25:38

lorddziub

Coś tam pisze

Zarejestrowany: 11-Dec-2008
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycja klanu Diablo

Mówiłem o najleprzych od nich nie o tej reszcie. Zresztą i tak nie sadze żeby cokolwiek z tego było, na dzień dzisiejszy.

Offline

 

#8 16-Dec-2008 20:35:39

Drakon II

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 07-Dec-2008
Posty: 88
Punktów :   

Re: Propozycja klanu Diablo

Racja. Jesteśmy od nich lepsi. to oni powinni do nas dołączyć. A jeśli nie dojdzie do porozumienia to powinniśmi z nimi ustalić datę ataku na dany klan i zsynchronizować ataki. Wtedy wróg nie będzie miał szans. Najlepsi będą atakować silniejszych a reszta innych członków klanu wroga.

Offline

 

#9 17-Dec-2008 16:28:44

pyczka1899

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 08-Dec-2008
Posty: 46
Punktów :   

Re: Propozycja klanu Diablo

z soujszami jest tak... jak juz to ktos do Nas... istnieje tylko taka opcja!!!!

Offline

 

#10 17-Dec-2008 18:06:17

kobuzo2

Więcej niż jeden post

Zarejestrowany: 12-Dec-2008
Posty: 5
Punktów :   

Re: Propozycja klanu Diablo

Panowie zgadzam się z wami. Co prawda ja odstaję czasu trochę nie miałem ale pomalutku nadrobię. Może mało nas ale sami solidni

Offline

 

#11 18-Jan-2009 17:51:18

Elendur

Administrator

Zarejestrowany: 03-Dec-2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Propozycja klanu Diablo

Klan Diablo złożył propozycje pokoju nie do przyjęcia. Mianowicie, że najlepsi od nas przejdą do nich. Jest wojna, musicie uważać., także na zaczepki słowne i gry z ich strony chcące nas rozbić.
Kto nie jest w pełni nam lojalny i gotowy niech nie męczy nas i siebie i ma honor opuścić zakon.
Ale pociesze was, że zbliża się pomoc dla nas.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ngelf-scripts.pun.pl www.link7.pun.pl www.narutek.pun.pl www.hardgaming.pun.pl www.pokeluxus.pun.pl