Nazwa forum

Forum klanu Joannici

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 06-Dec-2008 11:13:15

kishar

Administrator

Zarejestrowany: 04-Dec-2008
Posty: 60
Punktów :   

Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

Taka o to wiadomość dostałem od nijakiego sidoricus z klanu cossacks

"witam,

mam pewna sprawę do waszego klanu

jak zdajecie sobie sprawe - albo nie - 5 swiat dzieli sie na : tych co juz tocza boje z Krzyzowcami i na tych co beda to robic - wczesniej czy pozniej.
wiec aby im troche \\\"umilic zycie\\\" czy mielibscie cos przeciw wstapieniu do \\\"klubu\\\" i wprowadzic zakaz handlu z nimi

Pozdrawiam

ps jezeli juz macie nieprzyjemnosc poznania sie z Krzyzowcami to dajcie znak moze wymyslimy jakas akcje na wielu frontach"

Odpisałem, że jesteśmy zainteresowani. Czekam na wasze wypowiedzi a sadze, ze warto poprzeć sankcje gdyż członkowie klanu krzyżowców już atakowali członków naszego zakonu.

Offline

 

#2 06-Dec-2008 17:49:59

Elendur

Administrator

Zarejestrowany: 03-Dec-2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

Eee, dobrze jest dokopać tym najlepszym. Popieram w 100%. Mam nadzieję, że kiedy ruszy jakaś większa akcja to uda się zatrząść w posadach rankingiem.

Offline

 

#3 06-Dec-2008 18:31:58

askaar

Administrator

Zarejestrowany: 03-Dec-2008
Posty: 3
Punktów :   

Re: Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

Wojna? ZA! , chociaż wolałbym trochę poczekać (niedługo będę miał zakon i oczywiście drugi zamek )

Offline

 

#4 08-Dec-2008 11:22:38

pyczka1899

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 08-Dec-2008
Posty: 46
Punktów :   

Re: Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

jestem za... no i oczywiscie popieram tez to zeby z nimi nie handlowac!!!!

Offline

 

#5 15-Dec-2008 18:03:37

Drakon II

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 07-Dec-2008
Posty: 88
Punktów :   

Re: Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

Dobry pomysł z tym zakazem handlowania. Trzeba też uzgodnić z innymi klanami wojnę z wrogiem. Trzeba ich zniszczyć , aby nie zagrażali już innym.

Offline

 

#6 15-Dec-2008 18:39:50

Elendur

Administrator

Zarejestrowany: 03-Dec-2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

Wątpię tylko by ktoś chciał ich jako pierwszy zaatakować.

Offline

 

#7 15-Dec-2008 21:12:47

lorddziub

Coś tam pisze

Zarejestrowany: 11-Dec-2008
Posty: 13
Punktów :   

Re: Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

JA popieram Elendura. Pozatym pochopna decyzja może się skończyć nieciekawie. Mam pewne doświadczenie bo w plemiona grałem rok ponad na świecie 4 i poznałem prawie wszystko co może się zdarzyć. i żeby zaczać wojne z leprzymi trzeba mieć naprawdę pewną koalicje klanów , gdzie nikt się nie wycofa w kluczowym momencie. Sami nie mamy szans. Nie do mnie należy decyzja. Wojnę łatwo jest wywołać a przerąbane ja zakończyć . Popatrzmy tez w jakich odległosciach są poszczególni klanowicze krzyżowców. jesli blisko jest kilku słabych graczy , albo słabszych chociarz to gdy sie zorganizujemy możemy poprubować, wg mnie , ale ja bym to zrobił jescze nie teraz , lecz conajmniej za tydzień , zeby sie wszyscy przygotowali należycie. Kolejna sprawa ktorą ja bym rozważył przy planowaniu wojny, czy najlepsi z ich klanowiczów pospieszą z pomocą tym słabszym. co są blisko nas. Jesli są daleko jestem na 80% pewien że nie bo się im nie będzie chciało po prostu wiem z plemion, jak to jest. Jesli natomiast jesli mają jakiegos kozaka niedaleko, to nie ma co zaczynać nawet bo zmontuje wszystkich pokolei. Naprawde jeden koles może zniszczyc cały klan, ja tak w plemionch robiłem , kilka klanów samotnie rozbiłem , wieć naprawdę zanim zaczniemy cos robić popatrzmy na wszystkie za  i przeciw, bo mozemy sie przejechać.
I prosze nie odbierajcie tego jako to ze się mądrzę, czy coś. Po prostu chce jak najlepiej.

Ostatnio edytowany przez lorddziub (15-Dec-2008 21:15:20)

Offline

 

#8 15-Dec-2008 21:49:01

Elendur

Administrator

Zarejestrowany: 03-Dec-2008
Posty: 131
Punktów :   

Re: Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

lorddziub napisał:

Naprawde jeden koles może zniszczyc cały klan, ja tak w plemionch robiłem , kilka klanów samotnie rozbiłem.

Ale z Ciebie bandyta ;-)
Masz rację, sprawa musi być świetnie zorganizowana, przy tak potężnym przeciwniku jakiś błąd i odechce nam się grać.
Myślę, że sprawę trzeba na jakiś czas odłożyć, ew. gromadzić sojuszników. Jeśli ktoś ma przyjaciół w innych klanach, może okazać się to wartościowe do ocenienia ich w kwestii zaufania.
Twoje doświadczenia Lordzie Dziubie są przydatne i wątpię aby ktoś to odebrał jakoś źle. Osobiście liczę na Twoje zdanie w innych kwestiach.

Przy okazji, porozglądajmy się za innymi przeciwnikami, aktualnie, których możemy pokonać.

Offline

 

#9 15-Dec-2008 22:02:36

kishar

Administrator

Zarejestrowany: 04-Dec-2008
Posty: 60
Punktów :   

Re: Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

Osobiście zgadzam się z lorddziub-em, taka wojna to za duże ryzyko, najpierw by trzeba się podszkolić w wojnie i zaatakować jakiś inny klan, ja proponuję powrócić do pomysłu z wojna z klanem Dżihad.

Offline

 

#10 16-Dec-2008 20:38:32

Drakon II

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 07-Dec-2008
Posty: 88
Punktów :   

Re: Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

Też się zgadzam z kisharem. Dźihad leży w miarę blisko i to jego należałoby zaatakować najpierw. Ja z chęcią przystapie do takich akcji. Jedyny problem jaki mam to to że nadal nie moge sie podnieść po ostatnim ataku na mnie przez Mnicha.

Offline

 

#11 18-Dec-2008 10:03:20

pyczka1899

Aktywnie się udziela

Zarejestrowany: 08-Dec-2008
Posty: 46
Punktów :   

Re: Sankcje przeciw klanowi krzyżowców.

popieram was zeby narazie nie atakowac bo nie jestesmy zbyt mocni i zorganizowani... moze jakies slabsze klany... np ten dzihad a potem nastepne....tylko narazie mam podobny problem jak Drakon 2...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokeluxus.pun.pl www.narutek.pun.pl www.hardgaming.pun.pl www.link7.pun.pl www.gamermania.pun.pl